Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSL ustala listy wyborcze: Zobacz pełną listę kandydatów

Utworzony przez nnnnnniiiiiiiiiiiiiiiieeee, 17 czerwca 2011 r. o 17:52 Powrót do artykułu
nnnnnniiiiiiiiiiiiiiiieeee napisał:
http://forum.dziennikwschodni.pl/kandydaci-na-wojta-w-gminie-konopnica-t39880/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu PSL wystawiło z 13 miejsca największa aktywistkę Podkańskiego-Biegalską? nie mieli juz kogo??!! to skandal ona sie kręci troche przy PSLu troche przy PISIe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt napisał:
Niech zostanie tym posłem i zostawi w spokoju ten region. Oby jeszcze przed wyborami wylało się całe pozostałe po nim szambo, które pozostawi w "okupowanych" przez siebie instytucjach. Mam nadzieję, że do listy swych niekwestionowanych sukcesów zaliczy także rozłożenie na łopatki PSLu, którego miejsce jest już dawno na śmietniku i to wcale nie historii, bo lepiej, aby wszyscy o tej obłudnej organizacji jak najszybciej zapomnieli. Jak chcesz się wypowiadać to przyjedź tu i trochę pożyj. Zmienisz wtedy może zdanie.
Milcz obłudny komuchu a może pisowski obłudniku. Jakoś w 1947 twoi przodkowie w gacie robili ze strachu i niczego się nie nauczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rak napisał:
Ciągle ten PSL, mają chłopy tupet. Ale skąd oni tego Hetmana wytrzasnęli? Facet kompletnie nie pasuje do tej całej siermiężnej reszty.
Litości człowieku, poszukaj innego miejsca na dowartościowanie się. Skąd tu tyle miernot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
KOALICJANTY Nie mam nic do tego gościa, ale towarzystwo ma nieklawe - myślę o zieleninie...
Dajcie spokój, litości toż przecież bardziej bezideowego i bez zasad towarzystwa z PO to świat jeszcze w naszych urzędach nie widział. Więc kto tu jest nieklawy 10-letni nowy twór który zapewne jak jego poprzednicy wcześniej czy później odejdzie w niepamięć. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gabon napisał:
Młody i tak wiele osiągnął... Własną pracą? Partia go wyniosła. Z nadania partyjnego był wicedyrektorem w UM, potem z tego samego nadania partyjnego został wiceministrem w MRR. Miał facet niebywałe śzczęście, by po śmierci posła Wojtasa ( merytorycznego i o dużej klasie człowieku) zastąpić go w rządzeniu lubelskim PSL-em. Urzad Marszałka - też z nadania politycznego. A cóż takiego zrobił w ciągu zaledwie pół roku? Piszecie o pieniądzach; ja pytam - co z Niedźwiadą i ogromną kasą, którą trzeba oddać ( lotnisko tam nie powstało). Nie pamiętacie już że był to pomyśl o wykonanie PSL?
No właśnie to przecież platfusy i pisiory sprzeniewierzyły kasę na lotnisko bo skoro grunty były kupione to trzeba było budować lotnisko lotnisko w Niedźwiadzie a nie pseudolotnisko w świdniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludek wiejski napisał:
Ja też oddam głos na Ludowca ale Zdzisława Podkańskiego. Mam nadzieję, że takiego doświadczonego polityka, dbającego o interes wsi a nie własne korytka, ktoś przygarnie na normalne listy wyborcze. Dla mnie po głosowaniu o adopcji dzieci przez osoby tej samej płci i poparcie przez PSLiberalne tej ustawy, ludzi ci stracili jakikolwiek autorytet(jeżeli jeszcze go mieli. Gdzie te wielkie hasła wypisywane na sztandarach stronnictwa?. Boga się nie boją. Nie mają ani trochę honoru a o Ojczyźnie to już dawno zapomnieli. Za rządów psl wieś ginie. Żyje się dobrze tylko nowobogackim a zwykły zjadacz chleba nie zawsze ma go pod dostatkiem. To takiego dobrobytu razem z PO- myjami nas doprowadzili. NAJLEPSZYM KANDYDATEM DO SEJMU DLA LUBELSKIEJ WSI JEST ZDISŁAW PODKAŃSKI !!!! i WSZYSTKO JASNE.
Żarty jakieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asia napisał:
Żarty jakieś
Panie P. pan to nie masz honoru. Więc nie wypisujcie bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
Czy wiecie może gdzie tkwi siła PSL-u? Odpowiedź jest dosyć prosta.Proszę sobie prześledzić wszystkie listy Tajnych Współpracowników SB,jakie ukazywały się już od 1992roku.Począwszy od tzw listy Macierewicza z1992 największy odsetek TW to ludzie PSL.Penetracja środowiska wiejskiego w latach 80-tych przez SB i duża chęć młodych wtedy działaczy PSL (i ZMW)do robienia karier powodowały,że na wsi narobiło się mnóstwo tego typu informatorów.Ci ludzie w dalszym ciągu rządzą w PSL.
Poszukaj bliżej np u pisorów jest ich o wiele więcej. Tylko chciej szukać a napewno znajdziesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realista napisał:
I niech rządzą.Głupie Polaczki jakby mogli to by bliźniego w łyżce wody utopili.Na każdego można znaleźć bat trzeba go tylko poszukać.
To smutne.Oni na nich donosili za kasę i inne korzyści,a ci teraz wybierają ich do Sejmu czy samorządów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
Ciekaw jestem jaki odsetek z tych kandydatów to Tajni Współpracownicy SB,którzy zadbali o likwidację swych dokumentów?Znając różne wykazy z poprzednich lat to w PSL jest dosyć dużo tego towarzystwa.
Poszukaj u pisiorów zapewniam że jest ich więcej. Tylko sprawdź rzetelnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Genowefa Tokarska jest prawdziwą twarzą PSL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tylko Genowefa Tokarska jest prawdziwą twarzą PSL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
??? Źle to, czy dobrze ??? Oświeć mnie, albo przestań bełkotać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/kandydaci-na-wojta-w-gminie-konopnica-t39880/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolo napisał:
Tych wszystkich, którzy negatywnie oceniają Hetmana, normalnie zżera zazdrość Wreszcie normalny facet, marszałek z Lublina, całkiem przystojny, dajcie chłopu szansę. Tyle kasy załatwił jako minister jak nikt inny dla Lubelszczyzny.
W tym jest problem,że mi nie odpowiedział gdzie ta lubelszczyzna jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nnnnnniiiiiiiiiiiiiiiieeee napisał:
http://forum.dziennikwschodni.pl/kandydaci-na-wojta-w-gminie-konopnica-t39880/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genowefa Tokarska Nr.1 PS L !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genowefa Tokarska na Wójta pod Biłgoraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genowefa Tokarska Nr.1 PSL !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- napisał:
Genowefa Tokarska Nr.1 PSL !!!!!!!!!!!
Spójrz siroto na wasze listy...czytać nie umiesz? Tam jest inna cyfra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...